Wydział Ekonomii i Nauk o Zdrowiu w Świnoujściu Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu zaprasił do uczestnictwa w projekcie "Akademia Młodego Medyka”, który stwarza możliwość zdobywania wiedzy, rozwijania pasji i swoich zainteresowań, dzieci w wieku 7 – 14 lat.
W sobotę, 6 kwietnia, zajęcia odbyły się w naszym szpitalu a mali studenci mieli okazję wcielić się w rolę diagnosty laboratoryjnego. W tajniki pracy wprowadzali diagności: Agnieszka Trębicka (kierownik miejskiego laboratorium, opieka merytoryczna), Małgorzata Kowalska, Katarzyna Siewierska i Ewelina Suder. Krótka relacja zdjęciowa - jak zwykle na naszym fanpage w serwisie Facebook.
Uczestnictwo w projekcie Akademia Młodego Medyka jest bezpłatne.