BIPBIP

W sobotę, 6 kwietnia, prezes Dorota Konkolewska miała przyjemność wygłosić prelekcję na temat oferty szpitala dla seniorów w sali teatralnej MDK w Świnoujściu, na zaproszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku. 
Organizacja pracy szpitala, rodzaje poradni i oddziałów, ilość personelu medycznego i wielkość kontraktu NFZ dla mieszkańców Świnoujścia z przeznaczeniem na leczenie to główne wątki wykładu. 
Dlaczego czekamy w kolejkach do lekarzy specjalistów, czemu jest ich tak mało to zagadnienia, które omówiono aby wyjaśnić sytuację w ochronie zdrowia. Jak wyglądamy na tle innych szpitali powiatowych i dokąd zmierzamy było również w przedmiocie zainteresowania uczestników.

„Dziękuję za zaproszenie i jestem przekonana, że przedstawione informacje wyjaśniły wątpliwości słuchaczy” - powiedziała Dorota Konkolewska.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję