Dziękuję zespołowi medycznemu Oddziału Pediatrycznego, który z takim oddaniem walczył w dniu 8 marca 2019r. o utrzymanie czynności życiowych małego 2 miesięcznego pacjenta oraz służbom technicznym Szpitala Miejskiego w Świnoujściu za szybką organizację i nadzorowanie transportu. Załodze Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i naszym sąsiadom z Niemiec za użyczenie płyty lotniska w Heringsdorf oraz służbom niemieckim za asystę naszego ambulansu. Dziękuję służbom Urzędu Miasta za wsparcie decyzji Szpitala o zmianie lądowiska (w związku z brakiem możliwości lądowania LPR w Świnoujściu z uwagi na warunki pogodowe). Dzięki pracy wielu ludzi nasz mały mieszkaniec dostał drugą szansę.

Prezes zarządu Dorota Konkolewska