W sobotę  1 grudnia 2018 r. w Hotelu Radisson Blu w ramach Christmas Party, agencja Hartman Crew Consultants i zaproszeni goście zorganizowali zbiórkę publiczną na rzecz doposażenia w sprzęt medyczny otwartą w dniu 16 listopada 2018 r. poradnię kardiologii dziecięcej w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. Zebrano prawie 36.000 zł. Środki te zostaną przeznaczone na zakup sprzętu diagnostycznego w postaci aparatów Holter EKG i RR.

Zbiórka publiczna o nr 2018/5295/OR była możliwa dzięki Stowarzyszeniu Drużyna Aniołów i wsparciu pani radnej Anety Zdybel i Pana Bartosza Kozłowskiego. Wielkie podziękowania na rzecz Pana Krzysztofa Stolarczyka i Radosława Zarzyckiego oraz wspaniałego zespołu Pań obsługujących zbiórkę za inicjatywę i realizację. Dziękujemy właścicielom Hotelu Trzy Wyspy za przekazanie na ten cel vouchera na pobyt weekendowy, który został nabyty przez jednego z gości.  Dostawa sprzętu już wkrótce.
Relacja zdjęciowa, jak zawsze, na naszym profilu w serwisie Facebook.

Dorota Konkolewska
prezes zarządu