Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. w dniu 12.09.2018 r. w godzinach od 15.00 do 17.00 zaprasza mieszkańców zainteresowanych tematyką rodzicielstwa i opieki nad noworodkiem na spotkanie w ramach dnia otwartego, na oddział Neonatologiczny i Położniczo – Ginekologiczny,  w którym poznać będzie można zespół medyczny sprawujący opiekę nad kobietą i noworodkiem, nowoczesny sprzęt używany w hospitalizacji na ww. oddziałach.

Poruszane będą tematy w zakresie karmienia naturalnego noworodka, w tym rozwiązywania problemów laktacyjnych, rehabilitacji maluszków przy zauważonych dysfunkcjach. Ponadto jak przygotować się do porodu będzie można zobaczyć w Szkole Rodzenia „Bocianek”. Dodatkowo jak uświetnić i utrwalić moment przyjścia na świat nowego członka rodziny zaprezentuje Pani Karolina Gajcy i Pani Anna Maciejewska.

Spotkanie – budynek Szpitala przy ulicy Mieszka I 7 w Świnoujściu, III piętro , świetlica.