Na zaproszenie organizatora Świnoujskiego Klubu Karate Kyokushin w dniu 01.09.2018 r. w godz. 15.00-18.00 w kwartale ulic Matejki 42, 44 i 45 i mieszczących się tam budynków SMLW Słowianin, Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. uczestniczył w przedsięwzięciu sportowo-rekreacyjnym przeznaczonym dla mieszkańców tego osiedla.

Oferta podstawowych badań zdrowotnych, konkursów i przedsięwzięć mających na celu promocję zdrowia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Tak dużej liczby chętnych do badań i informacji gdzie znaleźć pomoc w momencie zachorowania nie było dawno. Również oferta Centrum Zdrowia Psychicznego odnośnie pomocy przy leczeniu depresji, nerwic lub innych związanych ze stanem psychicznym cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wspaniałe pokazy Państwowej Straży Pożarnej, członków Klubu Karate Kyokushin, Policji jak również oferta gastronomiczna Cesarskich Ogrodów i Kawiarni Plażowa miała wielu zwolenników. Serdecznie dziękujemy pomysłodawcy Panu Dariuszowi Bielskiemu, organizatorom i  wszystkim uczestnikom. Do zobaczenia za rok.

Dorota Konkolewska