BIPBIP

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. przystąpił do programu bezpłatnych badań przesiewowych w kierunku wykrycia wirusa HCV.

Program dedykowany jest dla wszystkich pacjentów, którzy wyrażą zgodę na udział w badaniu. Personel medyczny prowadził będzie działania edukacyjne oraz badania w oparciu o przekazane testy przez firmę Becomms. Szacuje się, że w Polsce liczba osób zakażonych wirusem HCV waha się pomiędzy 165 a 200 tys. Odsetek osób zdiagnozowanych oscyluje w granicach 20% zakażonych.
Od 23.07.2018 r. do 19.08.2018 r. będziemy realizować badania dla wszystkich, którzy zgłoszą się do laboratorium przy ulicy Mieszka I 4 w Świnoujściu. Ponadto w każdym gabinecie szpitalnym podczas wizyty będzie można wykonać wskazany wyżej test.
Pierwsze testy będą wykonywane już jutro tj. 21.07.2018 r. w namiocie Szpitala na akcji organizowanej przez Uzdrowisko S.A. pn.: „Miasteczko Uzdrowiskowe”.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję