BIPBIP

Kamila to bardzo młoda dziewczyna. Po chirurgicznej operacji nastąpiły komplikacje. Kamila jest sparaliżowana. Walczy o zdrowie dla siebie, swojej rodziny ale przede wszystkim dla trzyletniej córeczki. Chcąc pomóc jej w tej walce, 03.06.2018 roku, przy Muszli Koncertowej, na świnoujskiej promenadzie zbieraliśmy do puszek na rehabilitację Kamili.

Na stoisku szpitalnym, pod naszym firmowym namiotem badaliśmy ciśnienie, poziom cukru, można było sprawdzić swoją wagę. Były też przepyszne ciacha przygotowane własnoręcznie przez personel szpitala.

Kamila ma wielu przyjaciół! Puszki były pełne! Na festynie WSZYSCY zebraliśmy aż:

  • 26625,14 zł,
  • 508,50 euro,
  • 4 dolary.

Drodzy Wyspiarze, turyści, goście! Dziękujemy za każdy uśmiech, za Wasze dobre serca i szczodrość!

Festyn odbył się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Świnoujście, Janusza Żmurkiewicza. 
Za organizację odpowiedzialni byli: Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o., Stowarzyszenie "Drużyna Aniołów", Miejski Dom Kultury w Świnoujściu oraz Hospicjum Domowe.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję