Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej składam najlepsze życzenia a także podziękowania za pomoc, którą każdego dnia niesiecie ludziom jej potrzebującym. Doceniamy Wasz trud, oddanie i cierpliwość w codziennej pracy.

Wasza fachowa opieka zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa i wsparcie, a codzienna praca zasługuje na powszechny szacunek i uznanie.

Życzę wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej, spełnienia zamierzeń i wiele satysfakcji z własnych dokonań, wytrwałości w zmaganiu się z przeciwnościami losu, drobnych zachwytów w codzienności oraz pogody ducha i serdeczności.

prezes zarządu Dorota Konkolewska