W dniu 25.04.2018r. w godzinach 11.00-11.30 w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły  w Świnoujściu sp. z o.o. zostaną przeprowadzone ćwiczenia ratowniczo-pożarnicze na Oddziale Intensywnej Terapii i Anestezjologii z udziałem pracowników Szpitala oraz funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej.

W następnych dniach na terenie Szpitala ćwiczyć będą kolejne zmiany Państwowej Straży Pożarnej.
Ćwiczenia mają na celu uzupełnienie, pogłębienie i aktualizowanie wiadomości personelu oraz podwyższenie sprawności ogólnej w sytuacjach wystąpienia zagrożenia pożarem.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość i współpracę.