Świnoujskie przedszkolaki w ramach tzw. lekcji szpitalnych, odwiedzają nasze Laboratorium. Pierwsza grupa „Biedronki”, z Przedszkola nr 10, odwiedziła nas 13 kwietnia 2018 r.

Dzieciaki są mądre, ciekawe i bystre. To nie tylko nasi przyszli pacjenci ale może i także (!) przyszli pracownicy służby zdrowia! :)
Porozmawialiśmy o higienie, rejestracji pacjenta, przygotowaniu pacjenta do pobrania materiału biologicznego, zaprezentowaliśmy aparaturę laboratoryjną.

Oferta wizyty dzieci w Laboratorium skierowana jest do dzieci w wieku 5-6 lat. Merytorycznie spotkanie przygotowała oraz poprowadziła mgr Agnieszka Trębicka. Kolejne spotkanie, tym razem z "Muszelkami" już dziś, tj. 20.04.2018.