W dniu 30.10.2017 r. o godz. 12.00 Prezydent Miasta Świnoujście wręczył autorom zwycięskich projektów Budżetu Obywatelskiego dyplomy ze wskazaniem kwoty przeznaczonej na realizację zadania i zajętego miejsca uzależnionego od ilości oddanych, ważnych głosów przez mieszkańców.

Tym razem Szpital zajął II miejsce (1637 głosów) za projekt miękki o nazwie „Ogród zmysłów” dotyczący terapii w plenerze oraz III miejsce ( 1390 głosów) za projekt inwestycyjny pn.: „Program zwiększenia dostępności zabiegów operacyjnych w wyniku modernizacji sprzętu do znieczuleń i doposażenia sal operacyjnych oraz poprawa standardu opieki nad krytycznie chorymi poprzez zakup sprzętu do diagnostyki i podtrzymywania czynności życiowych” Autorkami projektów odpowiednio były Panie Małgorzata Leda-Łysiak i Magdalena Repczyńska. Dziękuję serdecznie mieszkańcom za oddane głosy a załodze Szpitala za zaangażowanie i pracę na rzecz projektów.