Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. w ramach złożonych wniosków ubiega się o pozyskanie środków finansowych w nowej edycji Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. W ramach zakupów inwestycyjnych chcemy doposażyć sale operacyjne i oddział intensywnej opieki medycznej (projekt nr 8) a w przedsięwzięciach o charakterze prospołecznym pragniemy na terenie szpitala wykonać ogród zmysłów z możliwością prowadzenia w nim terapii dla osób z problemami natury emocjonalnej (projekt nr 17).

Zachęcamy mieszkańców do oddania głosów na te projekty.

Pobierz wniosek, wypełnij - link do wniosku na projekty nr 8 i nr 17

i złóż w wybranym miejscu - link do strony