Już po raz drugi z inicjatywy Stowarzyszenia Grupa Morska - Cała Naprzód, 10 sierpnia w świetlicy naszego szpitala, odbyło się spotkanie przeznaczone dla pacjentów, w którym zaproszony gość, pan Jerzy Barczak - dyrektor Żeglugi Świnoujskiej, w niezwykle ciekawy sposób opowiadał historię przeprawy promowej w naszym mieście.

Zaprezentował wspaniałą pozycję książkową autorstwa Jozefa Plucińskiego pt.: "Z dziejów świnoujskiej przeprawy promowej". Ciekawym dyskusjom i wymianom poglądów towarzyszył jak zawsze słodki poczęstunek domowych wypieków cukierni "Fajne Babki", które poczęstowały ciastem z buraków i wspaniałą owocową, bezglutenową bezą. Pacjentom przypadło do gustu zarówno morskie czytanie, jak i poczęstunek. Mamy nadzieję, że to spotkanie choć trochę wpłynęło na poprawę ich samopoczucia. Dziękujemy za to kolejne przedsięwzięcie.