BIPBIP

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, iż z dniem 08.05.2017 r. otwiera w ramach finansowania NFZ nowe poradnie przyszpitalne:

- Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc,

- Poradnia Chirurgii Dziecięcej (dotychczas funkcjonująca w ramach chirurgii ogólnej).

Ponadto w Międzyzdrojach w Przychodni Nowe Centrum przy ulicy Niepodległości 10 rozpoczyna udzielanie świadczeń medycznych  Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.

Informujemy mieszkańców miasta i okolic, iż konsultacje w poradni chorób płuc i chirurgii dziecięcej wymagają skierowania lekarza POZ a do poradni ginekologiczno-położniczej pacjentki przyjmowane są bez skierowania. Rejestracja do poradni odbywa się osobiście  lub telefonicznie od 7.00 do 20.00 pod numerami 91 32 67 424 lub 91 32 67 322. Rejestracja pacjentów do poradni w Międzyzdrojach odbywa się telefonicznie pod wskazanymi wyżej numerami telefonów lub osobiście w każdy wtorek w godzinach pracy poradni tj. od 14.00 do 18.00.

Strona internetowa Szpitala Miejskiego im. Jana Garduły w Świnoujściu wykorzystuje pliki cookie do obsługi strony oraz celów statystycznych. Korzystanie z witryny jest
jednoznaczne z zaakceptowaniem umieszczenia plików cookies w Pani(a) urządzeniu końcowym. W każdym momencie można zmienić te ustawienia.   Akceptuję