Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje iż z dniem 12.04.2017 r. następuje zmiana numeru telefonu do Poradni Medycyny Pracy mieszczącej się w budynku przy ul. Dąbrowskiego 4 w Świnoujściu zlokalizowanej na II piętrze.

Osoby, które chciałyby skorzystać z poradni mogą dzwonić  pod nr tel. 91 322 38 68

Rejestracja: codziennie w godzinach 7:30-14:00  telefonicznie: tel. 91 322 38 68  lub  osobiście: w Rejestracji RTG (przychodnia na ul. Dąbrowskiego 4 w Świnoujściu , II piętro).